התקשרו 072-236-4648

אודות

רואה החשבון הוא מי שנמצא עם יד על הדופק הפועם של כל עסק – הכנסות והוצאות.

לכן רואה חשבון חייב להיות מקצוען, אחראי, יסודי ומחודד. יותר מכך – הוא חייב לקבל את אמונו המלא של בעל העסק – אחרת איך יסמוך עליו בעל העסק שהוא דואג לאינטרסים הכספיים שלו? איך יידע שהוא עוזר לו לחסוך כל שקל? איך יידע שהוא עושה הכול כדי למנוע ממנו בעיות בתזרים, בהחזרי המס, בתצהירים, בדו"ח השנתי?

אמון מלא בין בעל עסק לבין רואה החשבון שלו רחוק מלהיות מובן מאליו – והוא דורש מרואה החשבון שני דברים עיקריים:

  • להיות איש מקצוע מנוסה וחכם
  • להיות מחויב ומסור

ואלו הן בדיוק שתי התכונות שאנחנו, במשרד רותם ליבנה, תובעים מעצמנו ביחס לכל לקוח ולקוח. ההצלחה שלנו היא תוצר של חתירה לפרפקציוניזם, ניסיון נרחב, הכשרה מתקדמת ולמידה בלתי-פוסקת של עולם ראיית החשבון שמתעדכן כל הזמן ותובע התאמות חכמות.

לכן אם מאיזושהי סיבה, אנו מרגישים שלא נוכל להעניק שירות אחראי ומעולה ללקוח – אנחנו מוותרים מראש.

רו"ח רותם ליבנה

רו"ח רותם ליבנה הוא בוגר החוג למינהל עסקים וחשבונאות (BA) במסלול האקדמי של המכללה למינהל ומי שעבד ברשות המיסים, היחידה הארצית לאכיפת הגבייה, ולאחר מכן התמחה כרואה חשבון במשרד סומך חייקין (KPMG).

רותם רואה במקצוע שלו קודם-כול הזדמנות לעזור לאנשים, לבעלי עסקים, לארגונים. משום כך, מלבד היסודיות והחדות המקצועית, הוא מקפיד מאוד על גישה מאירת פנים, שקופה וכנה.

במהלך השנים רותם קנה לו שם כאחד מן המומחים המובילים בישראל בכל נושא המסחר הדיגיטלי . מלבד זאת, הוא מביא עמו ניסיון רב בביקורת חברות ציבוריות ופרטיות, עמותות, חברות הייטק וביומד, תוך דגש על ניסיון ייחודי בביקורת של קרנות הון סיכון, ועוד.

 

כל השירותים, עם התמחות מיוחדת בעולם המסחר הדיגיטלי והכנסות מנדל"ן

המשרד שלנו מעניק את כל היקף השירותים בתחום ראיית החשבון: פתיחת עסק (פטור, מורשה, שותפות, חברה בע"מ ועמותה), דו"ח שנתי והצהרת הון, פתיחת תיק ניכויים והפקת משכורות, גילוי מרצון, דיווח חצי-שנתי, שירותי חשבות חיצוניים, שירותי הנהלת חשבונות ועוד.

מלבד השירותים הללו, למשרדו מומחיות ייחודית נוספת בשני תחומים עיקריים – מסחר אלקטרוני והכנסות מנדל"ן:

עולם המסחר האלקטרוני הוא תחום ענק ומתפתח והוא כולל בתוכו מגוון רחב של עיסוקים:

מטבעות וירטואליים, סטארטאפים, חברות ארנק,  יבוא וייצוא, דרופשיפינג, און ליין ארבטראז', פרייבט לייבל – FBA אמזון, שופיפיי, מקצועות האון-ליין השונים (כמו שיווק, קידום, עיצוב, פיתוח, אפילייט), זירות מסחר מרקייטפלייס (Upwork , fiverr) ולמעשה כל עסק המקבל כסף באמצעות פלטפורמות דיגיטליות.

המשרד שלנו מכיר וחי את עולם המסחר הדיגיטלי, מדבר באותה שפה עם הסוחרים ומבין לעומק את התהליכים הנדרשים לטיפול חכם ויעיל בפעילות הזו.

בתחום הכנסות מנדל"ן למשרד שלנו יתרון גדול, לא רק בזכות הניסיון אלא גם בשל העובדה שישנו קשר הולך וגדל בין הכנסות מנדל"ן לבין עולם המסחר האלקטרוני: למשרד שלנו התמחות במיסוי הכנסות מהשכרת דירות למגורים ולתיירים, הכוללת השכרה באמצעות אתרים שונים – למשל Airbnb ו-Booking.

חשוב להדגיש כי כל אדם המשכיר דירה מחויב בדיווח ומיסים מול הרשויות – והערך המוסף שלנו הוא ההיכרות היסודית עם עולם עסקי זה, המאפשרת לנו לעזור לבעלי הנכסים לנהל נכון את ההכנסות, להיות בראש נקי, לחסוך ולהתייעל.

עסק חכם

המשרד שלנו חותר לשירות האפקטיבי ביותר, ולשם כך אנו רותמים גם את הטכנולוגיות המתקדמות והחלוציות, במטרה "להחכים" את העסק של לקוחותינו ולתת להם נוחות תפעולית מלאה ושליטה נהדרת בנתונים.

לכן מערכת לניהול העסק המתקדמת ביותר בשוק נעשתה לחלק בלתי נפרד מן השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו. בזכות אפליקציה, שהיא פרי פיתוח ייחודי והתאמות טכנולוגיות המייחדות את המשרד שלנו – ללקוחות שלנו יש, בין השאר, את היכולת להפיק חשבוניות דרך הנייד, לקלוט ולנהל הוצאות והכנסות, לסלוק אשראי, לבצע מעקב שוטף על המע"מ ומס הכנסה ועוד ועוד.

הטכנולוגיה מאפשרת לנו לתת מענה מהיר ובזמן אמת ללקוחותינו ולחסוך מהם טרחה מיותרת. כך אתם דואגים לפיתוח וניהול העסק שלכם ואנחנו דואגים לנושאים הכספיים. פשוט ויעיל.

 

משרדינו ממוקמים בתל אביב ובירושלים

האתר נבנה ע"י אוקיי דיגיטל בנייה וקידום אתרים

תפריט נגישות

הישארו מעודכנים

הצטרפו למאות בעלי עסקים ונכסים, שנהנים מהניוזלטר שלנו

אנו מעדכנים רק במה שחשוב ורלוונטי: מאמרים, מדריכים וחדשות והצעות מיוחדות