התקשרו 072-236-4648

החזרי מס לרציניים בלבד: בדיקת זכאות יסודית

לאחרונה צצו פלטפורמות ואפליקציות שונות שמציעות בדיקת החזרי מס זריזה במחירים מפתים, ולעתים אפילו ללא תשלום כלל. לכאורה, זהו פתרון נפלא עבור כל שכיר שרוצה לבדוק אם מגיע לו החזר מס – בדיקה ללא התחייבות, בתשלום סמלי בלבד.

אבל האמת היא שזה ממש לא כך. קודם כל נבהיר: אנחנו לא נגד אפליקציות כאלה. במקרים פשוטים ביותר, כמו החלפת מקום עבודה, זה יכול להיות פתרון טוב. אבל ברוב המקרים, מניסיון ובוודאות, אנו יודעים כי מדובר בהליך לא יסודי ולא מקצועי מספיק. לפלטפורמות אלה יש כמה חסרונות מרכזיים:

  1. לעתים קרובות, האדם לא יודע מה לענות על השאלון, ואין לו את מי לשאול. הוא לא מבין בכלל למה הוא אולי זכאי, קל וחומר כאשר אנחנו מדברים על פעילות בשוק ההון, ברוקר זר, מצבים רפואיים מורכבים, תשלום מבוסס מניות, מס יסף ועוד.
  2. פקודת המס הינה פקודה מימי המנדט הבריטי, ועליה יש תוספות, תיקונים והרחבות. זוהי חקיקה מורכבת, עשויה טלאים-טלאים, שהאפליקציות פשוט לא יכולות להתמודד עם מלוא מורכבותה.
  3. הדו”חות באפליקציות אלה מתבססות על נתונים מגופים שונים, כגון טופס 106 מהמעסיק, אישור מחברת הביטוח, טפסים מהבנקים וכו’. אלא שלעתים – ואנו מדברים מניסיון קרוב – הנתונים הינם חלקיים, ולעתים שגויים.

    כבר נתקלנו בבדיקות שבהן שכיר קיבל אלפי שקלים החזר מס (מה שנחשב “סיפור הצלחה”) בעוד שבדיקה מקצועית הייתה מזכה אותו בעשרות אלפי שקלים. לא פחות. היו גם מקרים שבהם לא רק שהשכיר לא קיבל כסף, גרוע מכך – מס הכנסה אף חייב את השכיר בתשלומים נוספים. והכול בגלל “בדיקה חינמית” ללא התחייבות.

בדיקת החזרי מס – רק אצל מומחה מס

כדי לגבות את כל הכסף שמגיע לכם – דרושה בדיקה יסודית ומעמיקה ביותר מול רשויות המס, הביטוח הלאומי והבנקים. בדיקה כזו יכולה להיעשות אך ורק על-ידי מומחה מס,  ולכן היא עולה כסף.

זו גם הסיבה שהבדיקה שלנו היא שירות פרימיום, שלא מתאים לכל אחד. זו בדיקה פרטנית, קפדנית ויסודית של משרד רואה חשבון רותם ליבנה, שמתמחה במיסוי ישראלי. היא מתאימה בעיקר לבעלי שכר גבוה, לפעילים בשוק ההון במספר בתי מסחר כולל ברוקר זר, במקרים של מס יסף, תשלום מבוסס מניות, אופציות לעובדים, לאנשים בעלי מצבים רפואיים מורכבים ועוד.

לאחר שיחה עם הלקוח ומילוי השאלון, אנחנו יודעים להנחות את הלקוח בדיוק איזה מסמכים נדרשים על מנת לסיים את הבדיקה ולמקסם את ההחזר הפוטנציאלי.

במטרה לעשות הכול פשוט מאוד ומהיר מאוד, אנחנו מקפידים על שירות אישי ומסור ומשתמשים במערכות חדישות, מהירות וקלות להפעלה. יחד עם זאת – חשוב להדגיש – אנחנו זקוקים לשיתוף הפעולה שלכם. ייתכן ובמהלך הבדיקה יתברר כי נדרש לקבל אישור כלשהו מהבנק או חברת הביטוח במקרה כזה אנו נכווין אתכם על מנת שנשיג בהקדם את האישור החסר.

לכן הבדיקה שלנו מתאימה לרציניים בלבד – חד-משמעית, לא ניתן לקיים בדיקת החזרי מס מקצועית ומקסימלית ללא שיתוף פעולה מצדכם.

 כמה עולה בדיקת החזרי מס?

ראשית חשוב להבין, אין דרך חזרה מרגע שמגישים דוח למס הכנסה. לכן אנחנו פשוט לא מגישים את הדו”ח למס הכנסה, אם מתברר מן הבדיקה שלנו שמדובר בהפסד לשכיר. 

אנו גובים על פתיחת תיק 600 שקל כולל מע”מ, ובמידה ויש החזר אנו גובים עמלה של 20% בתוספת מע”מ. כאמור – רק במידה ויש החזר. שכר הטרחה משולם רק לאחר קבלת ההחזר, ישירות בחשבונך.

 לסיכום

תמורת 600 שקלים תקבלו בדיקה יסודית, מקיפה ומקצועית, שמבטיחה החזר מס מקסימלי ולא פחות חשוב מכך – מונעת תקלות לא רצויות שבהן מס הכנסה דורש מכם תשלום, במקום שיזכה אתכם בתשלום.

אנחנו מבטיחים:

  • החזר מס מקסימלי. מה שמגיע – יגיע.
  • מניעת מצבים של תשלומי מס במקום החזרי מס.
  • מינימום מאמץ מצדכם.
  • מהירות – אנחנו זריזים מאוד.
  • טיפול מסור של יועצי מס מומחים, שמבינים גם במספרים וגם באנשים.

רוצים לברר אם מגיעים לכם החזרי מס? צרו עימנו קשר בטופס.

מאמר זה הינו אינפורמטיבי בלבד ולא נועד להחליף ייעוץ אישי

האתר נבנה ע"י אוקיי דיגיטל בנייה וקידום אתרים
לוגו רותם ליבנה רואה חשבון
לוגו רותם ליבנה רואה חשבון

חדש: קורס דיגיטלי לעוסקים פטורים שיכול לחסוך לכם אלפי שקלים!

למדו איך להתנהל לבד ולממש את כל זכויותיכם. בונוסים והטבות מיוחדות לרוכשים